Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego

Na Naszym Uniwersytecie jednostką odpowiedzialną za udzielanie pomocy w sytuacjach problemów natury psychologicznej i emocjonalnej jest Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego.

Poradnia oferuje szeroko pojętą pomoc w zakresie radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w życiu na różnych jego płaszczyznach poprzez adaptację do nowego środowiska uczelnianego, relacje z innymi, problemy osobiste i rodzinne. Wizyty mają różny charakter od konsultacji, spotkań zaprogramowanych na wsparcie, interwencji kryzysowej, po psychoterapię.

Jeśli czujesz, że nie masz już pomysłu na rozwiązanie problemu, nie wiesz jak pokonać trudności, nie masz siły ani motywacji do działania, zgłoś się do nas.

Szczegółowe informacje, aktualności i dane kontaktowe znajdują się na stronie:

https://uam.sharepoint.com/sites/PoradniaRozwojuiWsparciaPsychicznego.

„DS” Hanka
al. Niepodległości 26, pok. 13 i 14
61-714 Poznań

Koordynator ds. współpracy z Poradnią

Jeśli jesteś studentem, doktorantem lub pracownikiem  i zauważasz, że ktoś z twojego akademickiego otoczenia jest w kryzysowej sytuacji, że dzieje się z nim coś niepokojącego, myśli lub mówi o samobójstwie lub chcesz opowiedzieć o swojej trudnej sytuacji możesz śmiało zgłosić to koordynatorowi. On z zachowaniem pełnej dyskrecji zadba o to, by ta osoba otrzymała jak najszybciej profesjonalną pomoc jaką oferuje powołana do tego na naszej uczelni Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego

https://uam.sharepoint.com/sites/PoradniaRozwojuiWsparciaPsychicznego/SitePages/Godziny-funkcjonowania-Poradni.aspx

Na Wydziale Historii powołano Koordynatora ds. Współpracy z Poradnią Rozwoju i Wsparcia Psychicznego

Imię i nazwisko: prof. UAM dr hab. Bernadetta Manyś

Mail: eustachy@amu.edu.pl

Telefon: 61 829 1494

Dyżury:

poniedziałek 8.00-9.00

wtorek 10.00-11.00