1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 14 kwietnia 2023 r.

Ankietyzacja Przyjazne Biuro Obsługi Studentów

Drogie Studentki! Drodzy Studenci! Właśnie ruszyła Ankietyzacja Przyjazne Biuro Obsługi Studentów. To wyjątkowa okazja do tego, abyście podzielili się swoją opinią na temat funkcjonowania Biura na Waszym wydziale! Ankietę możecie wypełnić do 29 kwietnia za pośrednictwem USOSweb oraz systemu Ankieter.

Biuro Obsługi Studentów to jedno z ważniejszych miejsc na wydziale. To tutaj m.in. otrzymasz legitymację studencką i przedłużysz jej ważność, złożysz wnioski, uzyskasz potrzebne zaświadczenia, np. do ZUS-u, KRUS-u, banku, oraz rozwiejesz wszelkie wątpliwości dotyczące regulaminów i procedur.

Tegoroczna Ankietyzacja Przyjazne Biuro Obsługi Studentów została przygotowana zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Badanie potrwa do 29 kwietnia i jest dostępne w systemie Ankieter oraz USOSweb:

Wypełnij ankietę!

Zachęcamy do wypełnienia ankiety oraz obserwowania działań w sprawie Ankietyzacji PBOS w mediach społecznościowych Samorządu Studentów UAM oraz na stronach wydziałowych.