1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 6 kwietnia 2022 r.

17. edycja Akademii Liderów ALRK

Ruszyła rekrutacja do 17. Edycji Akademii Liderów ALRK. Ten najdłużej działający program Fundacji im. Lesława Pagi, pomaga w rozwoju zdolnym i utalentowanym studentom i absolwentom, którzy nie tylko chcą rozwijać się na rynku finansowym, ale także rozumieją, że biznes opiera się na dobrych relacjach i zaangażowaniu. To program dla przyszłych liderów branży.

Nowa odsłona

Z końcem 2021 roku Akademia Liderów Rynku Kapitałowego stała się Akademią Liderów ALRK. Oprócz zmiany nazwy i odświeżonego logotypu, sam program zostaje lepiej dostosowany to aktualnej sytuacji na rynku. Rynek kapitałowy, który współtworzony był przez patrona Fundacji im. Lesława A. Pagi odpowiedzialnej za program, jest jedynie niewielką częścią świata finansów w Polsce. Dlatego też nowa edycja będzie lepiej dostosowana do aktualnej sytuacji na rynku, a zmiana nazwy to dopiero początek.

Powrót Szkoły Letniej

Ostatnie dwa lata zmusiły Akademię do przeniesienia się online, jednak w tym roku Akademia Liderów ALRK wraca do korzeni, a tym samym do 2-tygodniowej Szkoły Letniej. Już 4 lipca Uczestnicy przeniosą się do podwarszawskiej lokalizacji, gdzie przejdą przez intensywny kurs oparty o wiedzę merytoryczną, a także rozwiną swoje kompetencje biznesowe. Nie zabraknie też spotkań z liderami biznesu, warsztatów, zajęć z przedstawicielami firm partnerskich, a także z Alumnami poprzednich edycji.

Jak się uczyć, to od najlepszych

Akademia co roku współpracuje z najlepszymi firmami na rynku, dzięki czemu praktycy biznesu wprowadzają Uczestników w zagadnienia z zakresu m. in.: private equity, wyceny inwestycji, M&A, investment banking, kariery w finansach czy prawnych aspektów biznesu. Ponadto uczestnicy mogą pracować nad umiejętnościami miękkimi, ucząc się negocjacji czy wystąpień publicznych. Partnerem strategicznym 17. edycji została firma doradztwa strategicznego Bain & Company

Jak dołączyć do Programu?

Co roku do programu zgłaszają się setki studentów z całej Polski. Do Akademii dostaje się jednak jedynie 30 z nich. Stypendyści nie tylko biorą udział w intensywnych szkoleniach, ale także stają się częścią wyjątkowej społeczności liderów, alumnów programów Fundacji im. Lesława A. Pagi.

Każdy uczestnik Akademii zostaje także Alumnem Fundacji, a tym samym dołącza do społeczności zrzeszającej wyjątkowych młodych liderów, którzy chcą wspólnymi siłami kształtować przyszłość.

Na zgłoszenia Akademia Liderów ALRK czeka do 15 kwietnia: bit.ly/formularzXVII.

Informacje o rekrutacji:

https://www.facebook.com/FundacjaPagi/posts/4774443375925864

Informacje o programie:

https://paga.org.pl/co-robimy/programy/akademia-liderow-alrk-xvii-edycja/

Partnerami programu są w tym roku:

Partner Strategiczny – Bain & Company poland

Partnerzy: Asseco, Bastion Group, DC Advisory, Deloitte, Eques Investment TFI, Innova Capital, Investors TFI, MCI, PEKAO TFI, PFR Ventures, Rothschild & Co., Tar Heel Capital oraz firma zeb.