Data publikacji w serwisie: 11 marca 2022 r.

Praca dla tłumaczy języka ukraińskiego w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Oferta dla studentów.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych poszukuje kandydatów na stanowisko: Tłumacz języka ukraińskiego.

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie wsparcie uchodźców z Ukrainy na salach obsługi w placówkach ZUS oraz w punktach obsługi organizowanych poza placówkami ZUS.

Organizacja obsługi tej grupy klientów dotyczyć będzie następujących zadań:

• wsparcie przy założeniu i uwierzytelnieniu profilu PUE ZUS,
  • wsparcie przy wypełnieniu i podpisaniu wniosków Rodzina 500+, rodzinny kapitał opiekuńczy (RKO), Dobry start 300+ i tzw. żłobkowe.

Od kandydata wymagana jest płynna znajomość języka ukraińskiego i polskiego.

Gwarantowane zatrudnienie na co najmniej 3 miesiące. Ze studentami lub absolwentami studiów stacjonarnych ze znajomością języka polskiego i ukraińskiego, jak również innymi osobami posługującymi się płynnie językiem ukraińskim i polskim, które podejmą współpracę z I Oddziałem ZUS w Poznaniu, będzie zawierana umowa zlecenia.

Poszukiwani są tłumacze nie tylko do pracy w siedzibie Oddziału w Poznaniu i Inspektoratu w Poznaniu, ale również w jednostkach terenowych w Grodzisku Wielkopolskim, Nowym Tomyślu, Szamotułach i Międzychodzie.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia, proszone są o kontakt za pośrednictwem adresu e-mail: agnieszka.wisniewska03@zus.pl