Data publikacji w serwisie: 24 stycznia 2022 r.

II edycja Międzynarodowej Szkoły Wiosennej „Abchazja: od średniowiecza do dziś (aspekty historyczno-kulturalne)”

Uprzejmie informujemy, że Gruzińskie Narodowe Centrum Rękopisów im. Korneli Kekelidze ma przyjemność ogłosić nabór zgłoszeń do II edycji Międzynarodowej Szkoły Wiosennej ,,Abchazja: od średniowiecza do dziś (aspekty historyczno-kulturalne)”.

Międzynarodowa Szkoła Wiosenna odbędzie się w Gruzji w dniach 25-31 maja 2022 roku.

Celem Międzynarodowej Szkoły Letniej jest popularyzacja nauk kartwelologicznych oraz promocja kultury gruzińskiej. Szkoła przeznaczona jest dla studentów, doktorantów i młodych badaczy zainteresowanych gruzińską historią, kulturą, piśmiennictwem.
Ambasada Gruzji w załączeniu przekazuje szczegółową informację o projekcie w języku angielskim i kwestionariusz kandydata.

Termin zgłaszania się do udziału w szkole upływa 1 lutego 2022 roku.
Wszelkie pytania oraz zgłoszenia proszę kierować na adres: abkhazia.school@manuscript.ge