Data publikacji w serwisie: 18 stycznia 2022 r.

Szkoła Letnia Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców

Zapraszamy do udziału w Szkole Letniej Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców. Zajęcia odbywać się będą w dniach 1-19 sierpnia 2022 r. w Collegium Maius.

Organizatorem letniej szkoły jest Studium Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców UAM.

W programie:​​​​​​​

• Kurs języka polskiego 60h (nowoczesne metody pracy, doświadczeni lektorzy, niewielkie grupy, różne poziomy zaawansowania),
  • Wykłady na temat historii Polski, kultury polskiej, filmu, literatury 20h (po polsku i po angielsku),
  • Zajęcia dziennikarskie 6h i teatralne 6h (wystawimy spektakl i wydamy gazetę),
  • Warsztaty międzykulturowe 8h (pomoc w integracji i zrozumieniu innych kultur),
  • Wycieczki, zwiedzanie Poznania z przewodnikiem, warsztaty wikliniarskie, pokazy filmowe, koncerty i inne atrakcje.

W ofercie możliwość zakwaterowania w akademikach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Studium Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców UAM. Dowiedz się więcej!

Pobierz ulotkę w j. polskim (PDF)

Pobierz ulotkę w j. angielskim (PDF)