1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 18 stycznia 2022 r.

SPOTKANIE ONLINE DLA SPOŁECZNOŚCI UAM. Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego

Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego UAM serdecznie zaprasza wszystkich studentów, doktorantów i pracowników Naszego Uniwersytetu na spotkanie online z Zespołem Poradni.

Spotkanie odbędzie się 26 stycznia 2022r. (środa) o godz. 9:00

W obecnych czasach studiowanie i/lub praca w powiązaniu z innymi obowiązkami i sytuacjami społecznymi mogą stanowić stresujące wyzwanie. Nie musisz mierzyć się z tym samotnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się w jakich sytuacjach może być pomocna konsultacja z psychologiem oraz jakie usługi zarówno w sferze wsparcia jak i rozwoju oferujemy, zapraszamy na spotkanie. Podczas spotkania poznasz także nasz zespół, który chętnie odpowie na pytania dotyczące naszej działalności.​​​​​​​

Jak dołączyć do spotkania?

Spotkanie odbędzie się na platformie MS TEAMS, 26 stycznia (środa), w godz. 9.00-9.45. By dołączyć do kanału „Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego UAM – o działalności”, proszę kliknąć

link do Spotkania

Po dołączeniu do kanału zaplanowane na 26 stycznia spotkanie pojawi się w Państwa kalendarzu w aplikacji MS TEAMS. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9:00. Można do niego dołączyć z kalendarza lub z poziomu „Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego UAM – o działalności”  klikając w zaplanowane spotkanie.

Informację o spotkaniu można także znaleźć na stronie Poradni w części „Ważne wiadomości” – ogłoszenie „Poznajmy się, spotkanie online dotyczące działalności i oferty Poradni”

Informacje o Spotkaniu