Data publikacji w serwisie: 30 listopada 2021 r.

Rejestracja na egzamin certyfikacyjny ustny

Studium Językowe UAM informuje, że z dniem 1 grudnia 2021 r. od godz. 9.00 na stronie ul.amu.edu.pl rozpocznie się rejestracja żetonowa na egzamin certyfikacyjny ustny z języka angielskiego i trwać będzie do 10 grudnia 2021 r. do godz. 24.00.

Egzamin certyfikacyjny ustny z języka angielskiego dedykowany jest studentom studiów stacjonarnych I stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich, którzy w semestrze zimowym 2021/2022 zapisani są na lektorat z języka angielskiego na poziomie B2.2 oraz na poziomie B2.1 (dotyczy studentów kierunku Psychologia). Student zapisany na w/w lektorat otrzyma żeton LEK-ANG-EGZ-USTNY, za pomocą którego dokona rejestracji.

Egzamin certyfikacyjny ustny z języka angielskiego dedykowany jest również studentom studiów stacjonarnych I stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich, którzy przystępując do poprawkowego pisemnego egzaminu certyfikacyjnego z języka angielskiego na poziomie B2 chcieliby poprawić również wynik z części ustnej. Student zobowiązany jest zgłosić się do Studium Językowego UAM w celu nadania żetonu.

Terminy egzaminów ustnych z języka angielskiego są dostępne na stronie ul.amu.edu.pl

Przed przystąpieniem do egzaminu student zobowiązany jest zapoznać się z Regulaminem egzaminu ustnego oraz z ważnymi informacjami technicznymi, które dostępne są na stronie ul.amu.edu.pl

Kontakt: Studium Językowe UAM, sj.amu.edu.pl, tel. 61 829 29 57