Drogie Studentki i Drodzy Studenci,

jeszcze raz przypominamy o możliwości składania wniosków o Domy Studenckie w roku akademickim 2020/21. Wszystkie potrzebne informacje i harmonogramy znajdziecie Państwo na stronie internetowej:

W związku z rozpoczętym już w systemie USOSweb wnioskowaniem o domy studenckie uprzejmie informujemy, że studenci Wydziału Archeologii, Wydziału Historii, Wydziału Nauk o Sztuce oraz Wydziału Antropologii i Kulturoznawstwa (kierunek etnologia) mają obowiązek mailowego poinformowania o zarejestrowaniu wniosku i oświadczenia o dochodach koordynatorkę Biura Obsługi Studentów, adres mailowy: jaka@amu.edu.pl.

Wnioski akademik składają Państwo wyłącznie w wersji elektronicznej (nie przyjmujemy żadnych dokumentów w wersji papierowej); studenci nie zgłaszają się osobiście do BOS  i nie przesyłają nic pocztą tradycyjną! Prosimy, aby w tym czasie regularnie sprawdzać studencką pocztę mailową! To tam będziemy przesyłać do Państwa wszystkie informacje!

Serdecznie pozdrawiam —
Katarzyna Jasiewicz-Olędzka